Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Mistrovství ČR v silovém trojboji juniorů a dorostenců

Sokolov, 27. 3. 2010

Poř. Jméno a rok narození T.h. TJ, oddíl, klub Dřep Benč Tah Výkon Wilks b. V.T.
***Dorostenky***
do 60,0 kg
1. Kovrzková Markéta/93 59,3 SK Power.Fit Ml.Boleslav 115,0 65,0 120,0 300,0 337,53 I.VT
***Dorostenci***
do 75 kg
1. Hoza René, 93  71,2 TJ Sokol Těškovice 195,0 107,5 185,0 487,5 360,65 II.VT
2. Dudáček Miroslav/92 71,9 SKST Litvínov 175,0 107,5 180,0  462,5 339,71 II.VT
3. Vrzal Jan, 92  75,0 KST Jihlava 170,0 87,5 180,0 437,5 311,76 II.VT
do 82,5 kg
1. Murárik Marcel/92 79,9 SKST Litvínov 190,0 117,5 180,0 487,5 333,06 II.VT
2. Grézl Jan, 93  81,1 TJ Lokomotiva Krnov 135,0 120,0 180,0 435,0 294,45 III.VT
do 90 kg
1. Smolík Adam, 92  88,1 TJ Spartak Uh.Brod 217,5 150,0 232,5  600,0 387,30 I.VT
do 100 kg
1. Turek Tomáš, 94  91,0 TJ Viktoria Bohumín 185,0 110,0 185,0 480,0 304,75 III.VT
do 125 kg
1. Aulický Antonín/92 118,2 Vitalmax Dětřichov 300,0 200,0 280,0 780,0 450,06 MVT
2. Bartošík Pavel, 92  110,1 GITA Podivín 220,0 150,0 260,0 630,0 370,63 I.VT
***Juniorky***
do 67,5 kg
1. Goliášová Lenka/88 67,2 XX Treme Praha 75,0 67,5 132,5 275,0 281,57 III.VT
do 75,0 kg
1. Koutňáková Martina, 90  69,6 Sokol Jemnice 115,0 77,5 140,0 332,5 332,10 II.VT
***Junioři***
do 67,5 kg
1. Škrobáček Libor, 91  67,0 TJ Sokol Lanžhot 130,0 110,0 187,5 427,5 331,57 II.VT
2. Skořepa Tomáš/89 65,6 TJ. Sokol Nymburk 160,0 105,0 160,0 425,0 335,37 III.VT
do 75,0 kg
1. Lacko David, 87  74,8 TJ Svitavy 200,0 122,5 202,5 525,0 374,80 II.VT
2. Schinkmann Bruno, 91  74,6 SK Power Fit. Ml. Boleslav 200,0 97,5 202,5 500,0 357,60 II.VT
3. Tomčák Lukáš, 91  72,7 TJ Lokomotiva Krnov 185,0 115,0 190,0 490,0 356,97 II.VT
4. Polák Michal, 91  73,1 TJ Spartak Uh.Brod 160,0 0,0 200,0 0,0 diskv. bez výk.
do 82,5 kg
1. Sedláček Jakub/88 80,9 TJ Spartak Rokytnice *290,0 *200,0 255,0 *745,0 505,40 MVT
2. Tkadlec Lukáš, 89  80,9 TJ Zekon Bystřice p. H. 260,0 170,0 225,0 655,0 444,02 MVT
do 90,0 kg
1. Polák Ondřej, 89  82,8 TJ Autobrzdy Jablonec 215,0 152,5 232,5 600,0 401,10 II.VT
2. Kundrt Stanislav/87 86,2 SKST Litvínov 215,0 150,0 215,0 580,0 378,86 II.VT
do 100,0 kg
1. Houžvička Ondřej/90 97,7 Sokol Nymburk 245,0 165,0 260,0 670,0 411,65 I.VT
2. Navara Patrik/91 95,6 TJ Sokol Bořislav 225,0 170,0 240,0 635,0 393,89 I.VT
do 110,0 kg
1. Lupač David/91 106,0 TJ Sokol Jemnice  310,0 225,0 280,0 815,0 485,41 MVT
2. Fiala Jan, 87 105,3 TJ Lokomotiva Krnov 270,0 150,0 220,0 640,0 382,08 II.VT
do 125,0 kg
1. Pavlíček Miroslav/87 110,2 TJ Sokol Praha-Vršovice 230,0 140,0 240,0 610,0 358,80 II.VT
2. Odler Marián, 88  120,2 TJ Olympia Zlín 220,0 135,0 222,5 577,5 331,89 III.VT
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA