Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 18. Mistrovství Moravy

Vranovice 6.3.2010

Poř. Jméno a rok narození Družstvo / oddíl Váha Koef. Dřep Tlak Tah Trojboj Wilk
do 60 kg
1. Tvrdoň Bronislav, 71 TJ Sokol Pohořelice  59,4  0,8608  180,0  117,5  160,0  457,5  393,8160
do 75 kg
1. Lacko Tomáš, 82 TJ Svitavy  74,7  0,7146  257,5  175,0  240,0  672,5  480,5685
2. Sicha Michal, 80 SKST Lednice  74,2  0,7179  205,0  152,5  217,5  575,0  412,7925
3. Zámečník Petr, 66 TJ Olympia Zlín  75,0  0,7126  207,5  130,0  237,5  575,0  409,7450
4. Hoza Štěpán, 74 TJ Sokol Těškovice  71,2  0,7398  205,0  125,0  210,0  540,0  399,4920
5. Voznička Petr, 82 TJ Svitavy  72,3  0,7315  200,0  115,0  195,0  510,0  373,0650
do 82,5 kg
1. Pláteník Pavel, 74 Sokol Vranovice  81,1  0,6769  262,5  155,0  240,0  657,5  445,0618
2. Novák Libor, 66 TJ Svitavy  82,1  0,6719  220,0  165,0  237,5  622,5  418,2578
3. Hejtmánek Marek, 73 TJ Svitavy  82,5  0,6699  220,0  150,0  250,0  620,0  415,3380
4. Trávník Tomáš, 85 Sokol Vranovice  82,4  0,6704  215,0  120,0  205,0  540,0  362,0160
5. Furch Jiří, 75 Sokol Vranovice  80,4  0,6806  177,5  142,5  195,0  515,0  350,5090
do 90 kg
1. Kučera Zdeněk, 73 TJ Sokol Pohořelice  89,4  0,6406  275,0  195,0  245,0  715,0  458,0290
2. Martinec David, 83 TJ Sokol Pohořelice  88,6  0,6436  195,0  150,0  210,0  555,0  357,1980
do 100 kg
1. Zimula Jiří, 83 SK Kuřím  98,8  0,6116  275,0  170,0  280,0  725,0  443,4100
2. Pavlovec Antonín, 81 Colbert Club SSK Vítkovice  99,5  0,6098  270,0  180,0  250,0  700,0  426,8600
3. Vlach Petr, 81 TJ Loko Krnov  95,5  0,6206  240,0  160,0  255,0  655,0  406,4930
4. Halfar Oldřich, 73 Sokol Vranovice  96,3  0,6182  190,0  140,0  217,5  547,5  338,4645
5. Pokorný Marek, 75 OST Zbýšov  99,9  0,6088  225,0  0,0  0,0  225,0  136,9800
do 110 kg
1. Svoboda Roman, 73 TJ Spartak Pelhřimov  107,8  0,5923  255,0  200,0  275,0  730,0  432,3790
2. Schmidt Jan, 76 TJ Olympia Zlín  108,9  0,5903  245,0  160,0  305,0  710,0  419,1130
3. Pop Vladimír, 75 SK Kuřím  107,8  0,5923  265,0  175,0  265,0  705,0  417,5715
4. Fučík Pavel, 78 TJ Sokol Pohořelice  108,8  0,5905  285,0  185,0  235,0  705,0  416,3025
5. Bolf Petr, 87 SK Kuřím  108,6  0,5909  210,0 * 225,0  240,0  675,0  398,8575
6. Kukula Marek, 74 TJ Sokol Pohořelice  108,2  0,5916  255,0  150,0  250,0  655,0  387,4980
7. Kantořík Pavel, 76 SK Kuřím  109,3  0,5897  0,0  195,0  240,0  435,0  256,5195
do 125 kg
1. Šumbera Martin, 80 Sokol Rosice  117,7  0,5776  300,0  230,0  270,0  800,0  462,0800
2. Coufal David, 80 OST Zbýšov  115,3  0,5806  265,0  175,0  260,0  700,0  406,4200
nad 125 kg
1. Kaňák Pavel, 85 TJ Olympia Zlín  136,5  0,5610  250,0  180,0  280,0  710,0  398,3100
2. Mrázek Milan, 58 TJ Sokol Lanžhot  134,9  0,5620  240,0  200,0  240,0  680,0  382,1600
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA