Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Výsledky  Mistrovství Evropy masters Plzeň / Č.R.    23.-27.6

WOMEN M40summary detail
catplnamebornteambwtsquatbenchdeadtotal
48kgThu 25 Jun 2009

1RESCH Catrin1965GER47.20110.080.0122.5312.5

-FRIEDRICH Marion1965GER46.10125.090.0117.5-0.0
52kgThu 25 Jun 2009

1PETRÓCZKI Magdolna1968HUN51.00155.082.5162.5400.0
56kgThu 25 Jun 2009

1STUCCHI Manuela1966ITA52.20145.070.0155.0370.0

2LÖFHOLM Teija1968FIN54.80107.570.0130.0307.5

3AUVINEN Eija1961FIN54.10110.052.5112.5275.0
60kgThu 25 Jun 2009

1SZYMKOWIAK Maria1961POL60.00150.075.0155.0380.0

2STAVIK Anita1965NOR58.80125.067.5135.0327.5

4FÜLÖPNÉ SAHIN Éva1962HUN59.50100.075.0132.5307.5

4HEß Kerstin1968GER58.9087.545.0110.0242.5
67.5kgThu 25 Jun 2009

1BLASBERY Jackie1963GBR67.20150.097.5180.0427.5

2LANGE Andrea1965GER65.90145.0107.5155.0407.5

3SJARDIJN Carmen1969NED67.50155.092.5152.5400.0

4NAARMANN Ines1968GER63.40125.075.0135.0335.0

5BANKS Joanna1961GBR65.50125.057.5127.5310.0
75kgThu 25 Jun 2009

1RITCHIE Valerie1967GBR74.30175.0112.5170.0457.5

2STEIDLE Susanne1964GER73.40170.0105.0175.0450.0
82.5kgThu 25 Jun 2009

1MATON Jean1963GBR81.10160.0110.0180.0450.0

2SZEILER Krisztina1968HUN82.50127.575.0140.0342.5

3WALTER Maria1964GER77.20120.067.5137.5325.0
90+kgThu 25 Jun 2009

1SCHAEFER-WILLIAMS Joanne1967NED106.20195.0180.0180.0555.0
Best Lifter »

1PETRÓCZKI Magdolna1968HUN506.2pts (400.0, 51.00)

2STUCCHI Manuela1966ITA459.9pts (370.0, 52.20)

3SCHAEFER-WILLIAMS Joanne1967NED454.8pts (555.0, 106.20)
Team Points »

1GER
52pts (12+9+9+8+7+7)

2GBR
42pts (12+12+12+6)

3HUN
28pts (12+9+7)
 
WOMEN M50summary detail
catplnamebornteambwtsquatbenchdeadtotal
52kgTue 23 Jun 2009

1ARNAL Lucienne1957FRA52.70115.070.0140.0325.0
56kgTue 23 Jun 2009

1HUNTER Jenny1958GBR55.60135.082.5165.0382.5

2HERRMANN Klothilde1956GER55.70137.575.0150.0362.5
60kgTue 23 Jun 2009

1LOCATELLI Laura1957ITA57.80155.082.5180.0417.5

2BLONDAN Daisy1959FRA59.40115.075.0135.0325.0

1CALVES Francoise1956FRA59.00115.045.0130.0290.0
67.5kgTue 23 Jun 2009

1THIMM Anita1950GER63.50130.080.0150.0360.0
90+kgTue 23 Jun 2009

1KIMBER Tiiu1948EST M394.9095.095.0130.0320.0
Best Lifter »

1LOCATELLI Laura1957ITA479.2pts (417.5, 57.80)

2HUNTER Jenny1958GBR452.6pts (382.5, 55.60)

3HERRMANN Klothilde1956GER428.3pts (362.5, 55.70)
Team Points »

1FRA
33pts (12+12+9)

2GER
21pts (12+9)

3EST M3
12pts (12)

3ITA
12pts (12)

3GBR
12pts (12)
 
MEN M40summary detail
catplnamebornteambwtsquatbenchdeadtotal
60kgFri 26 Jun 2009

1PETRONGARI Paolo1966ITA58.90140.090.0170.0400.0

2GÖRÖG László1963HUN59.10130.090.0162.5382.5
67.5kgFri 26 Jun 2009

1RUSO Karel (CZE1965M4)1965CZE67.10261.5100.0242.5604.0

2BURIK Peter1963SVK65.20200.0120.0190.0510.0

3KOTTUSCH Elmar1962GER67.50170.0102.5205.0477.5

-RUFFAULT Michel1964FRA67.00200.0112.5242.5-0.0
75kgFri 26 Jun 2009

1JIMENEZ Fernando1961ESP74.20260.0175.0250.0685.0

2WETTEL Eric1962FRA75.00200.0167.5245.0612.5

3ASMUS Roland1960GER74.70210.0145.0242.5597.5

4RADZIEJOWSKI Jaroslaw1964POL72.10220.0130.0230.0580.0
82.5kgFri 26 Jun 2009

1HAMPEL Rolf1961GER81.40307.5170.0282.5760.0

2RODRIGUEZ Alejandro1968ESP82.30295.0190.0257.5742.5

3KROSLAK Petr1967CZE81.60280.0165.0290.0735.0

4BETTATI Stefano1968ITA82.30300.0150.0260.0710.0

5MEDEK Vladimir1964CZE81.50262.5172.5255.0690.0

6DESOUZA Alberto1968FRA82.00250.0177.5255.0682.5

7OKSANEN Ari1964FIN79.40235.0180.0240.0655.0

8CRISCIONE Piergiorgio1961ITA82.30240.0132.5270.0642.5

9SETH Frank1967GER80.90250.0165.0225.0640.0

10TULODZIECKI Janusz1967POL80.70205.0170.0220.0595.0

11COOPER Chris1962GBR82.00195.0160.0227.5582.5
90kgFri 26 Jun 2009

1SCHNURR Mario1966GER89.70310.0192.5297.5800.0

2JAKOB Klaus-Dieter1961GER88.50290.0212.5260.0762.5

3SAIRANEN Tomi1968FIN89.40270.0190.0280.0740.0

4RASMUSSEN Erik1962DEN87.70290.0182.5240.0712.5

5GREGUS Milan1968CZE89.30277.5195.0235.0707.5

6CARLOT Dominique1960FRA86.50237.5175.0277.5690.0

7HAKKARAINEN Petteri1967FIN88.80240.0162.5250.0652.5

8SCHELLEKENS Sjon1962NED88.70185.0125.0230.0540.0

9BETTATI Roberto1964ITA89.70250.0160.0120.0530.0
100kgFri 26 Jun 2009

1HAGFORS Harri1961FIN99.80270.0200.0292.5762.5

2JAREMCZUK Vaclav1963CZE97.60287.5187.5285.0760.0

3MITCHELL Gary1967GBR99.50305.0170.0270.0745.0

4ADEWALE T.S.1965GBR92.10275.0160.0285.0720.0

5AGUILERA Michel1966FRA98.40240.0182.5272.5695.0

6VAN DE VIJFEIKEN Pieter1966NED93.70235.0175.0245.0655.0

7TIMONEN Antti1961FIN94.10235.0160.0245.0640.0

8PIRON Roger1960LUX95.20230.0160.0237.5627.5

-SEKOT Michal1961CZE94.60235.0-0.0-0.0-0.0

-BERTELSEN Søren1961DEN98.80230.0197.5-0.0-0.0
110kgFri 26 Jun 2009

1NISKANEN Jari1963FIN109.00300.0210.0277.5787.5

2KANAT Zoltan1968CZE110.00310.0217.5260.0787.5

3ZIEGLER Thomas1967GER100.10250.0187.5250.0687.5

-CHARD Tony1968FRA108.90240.0175.0380.0-0.0
125kgSat 27 Jun 2009

1URBAN Martin1968CZE118.40300.0187.5312.5800.0

2LACINA Jiri1969CZE120.00235.0200.0255.0690.0

3MEYER Bernd1961GER122.60240.0170.0235.0645.0
125+kgSat 27 Jun 2009

1KLEIDT Maik1968GER139.00350.0260.0272.5882.5

2WAMSTEEKER Wim1969NED131.70315.0190.0270.0775.0
Best Lifter »

1HAMPEL Rolf1961GER513.3pts (760.0, 81.40)

2SCHNURR Mario1966GER511.6pts (800.0, 89.70)

3RODRIGUEZ Alejandro1968ESP498.1pts (742.5, 82.30)
Team Points »

1GER
61pts (12+12+12+9+8+8)

2CZE
59pts (12+12+9+9+9+8)

3FIN
44pts (12+12+8+4+4+4)
 
MEN M50summary detail
catplnamebornteambwtsquatbenchdeadtotal
56kgWed 24 Jun 2009

1GIUMMARRA Franco1950ITA55.80200.070.0195.0465.0
60kgWed 24 Jun 2009

1MOISEEV Alexandr1954BLR59.70175.0105.0195.0475.0
67.5kgWed 24 Jun 2009

1VALENTA Pavel1953CZE66.90165.0120.0185.0470.0

2KALINSKI Antoni1953POL61.10155.0117.5175.0447.5

3LIETZAU Joachim1950GER61.50115.0140.0157.5412.5

-LOCKETT Paul1958GBR66.80152.5105.0180.0-0.0
75kgWed 24 Jun 2009

1COUTURIER Claude1952FRA72.70205.0137.5220.0562.5

2WALZ Gerhard1959GER73.80210.0120.0225.0555.0

3REY Didier1958FRA73.50172.5130.0230.0532.5

-REMY Roger1953BEL74.40220.0120.0230.0-0.0
82.5kgThu 25 Jun 2009

1DUHEM Marc1958FRA80.80250.0182.5230.0662.5

2VENUTO Salvatore1957ITA81.90225.0190.0235.0650.0

3KRAYZEL Remy1955CZE82.40250.0165.0210.0625.0

4AHOPELTO Voitto1956FIN80.80207.5145.0210.0562.5

5JUNTUNEN Antero1954FIN82.30195.0112.5237.5545.0

-GUISE Phil1959GBR82.40230.0-0.0-0.0-0.0
90kgThu 25 Jun 2009

1MAUCHOSSE Eric1958FRA89.40290.0180.0275.0745.0

2COWLEY Arthur1959GBR89.60235.0160.0252.5647.5

3SCHURICHT Lutz1951GER86.70250.0160.0235.0645.0

4SLOOTEN John1955NED88.20232.5160.0230.0622.5

5PTACEK Josef1953CZE89.60202.5175.0187.5565.0

6DECARLI Carlo1957ITA86.10210.0100.0247.5557.5
100kgThu 25 Jun 2009

1MITCHELL John1959GBR99.20310.0190.0275.0775.0

2MASKA Josef1953CZE98.80260.0207.5265.0732.5

3SCHIEBE Siegmund1953GER99.30265.0167.5280.0712.5

4PONNAU Yves1952FRA98.40262.5145.0282.5690.0

5MAES Patrick1959FRA98.50250.0160.0250.0660.0

6GEORG Manfred1955GER99.20230.0197.5222.5650.0

7PIRET Serge1958BEL95.80195.0145.0225.0565.0

8MONSEU Serge1952BEL94.50185.0112.5232.5530.0

-HOPP Rudiger1955SWE98.00280.0-0.0-0.0-0.0
110kgThu 25 Jun 2009

1BENES Jan1959CZE109.00240.0192.5310.0742.5

2KATZULA Reiner1953GER109.90260.0185.0235.0680.0

3NIELSEN Bjørn1959DEN109.50205.0160.0190.0555.0

-ZVADA Stefan1953CZE101.90240.0155.0250.0-0.0

-CLAYDON Mick1952GBR107.60245.0180.0267.5-0.0

-HÖGBERG Thomas1957SWE109.00302.5195.0300.0-0.0
125kgThu 25 Jun 2009

1COLLART Jean-Luc (BEL1959M1)1959BEL120.60363.5210.0280.0853.5

2NYGAARD Truls1956NOR121.60230.0220.0220.0670.0

3KLEPAC Pavel1955CZE121.10235.0142.5242.5620.0
125+kgThu 25 Jun 2009

1WISNIEWSKI Ryszard1959POL142.90250.0235.0230.0715.0

2MRAZEK Milan1958CZE134.50237.5200.0252.5690.0
Best Lifter »

1COLLART Jean-Luc (BEL1959M1)1959BEL490.1pts (853.5, 120.60)

2MAUCHOSSE Eric1958FRA477.2pts (745.0, 89.40)

3MITCHELL John1959GBR473.2pts (775.0, 99.20)
Team Points »

1CZE
58pts (12+12+9+9+8+8)

2FRA
57pts (12+12+12+8+7+6)

3GER
47pts (9+9+8+8+8+5)
 
MEN M60summary detail
catplnamebornteambwtsquatbenchdeadtotal
56kgTue 23 Jun 2009

1MINQUOY Serge1943FRA53.30135.090.0147.5372.5
60kgTue 23 Jun 2009

1GOMBAR Milan1948SVK58.30187.5120.0205.0512.5
67.5kgTue 23 Jun 2009

1DITER Horst1943DEN66.70175.097.5185.0457.5

2GRÖLL Reinhard1935GER66.50150.092.5192.5435.0

3BEAUVERGER Jacques1946FRA67.00145.090.0195.0430.0

4MIELICH Ulrich1939GER67.2090.067.5125.0282.5
75kgTue 23 Jun 2009

1AMEY Mick1949GBR74.20207.5105.0225.0537.5

2ZANETTI Sergio1945ITA74.70210.0115.0210.0535.0

1MAISTE Heino1949EST74.00165.0100.0212.5477.5

4ZIMMERMANN Wolfgang1941CZE74.80147.5105.0215.0467.5

5NIEMI Jorma1949FIN74.20150.0105.0175.0430.0

6LEGGETT George1929GBR M471.60160.087.5180.0427.5

-MACROW Stan1949GBR74.00177.5140.0187.5-0.0
82.5kgTue 23 Jun 2009

1FABRI János1945HUN81.70225.0140.0260.0625.0

2GUSTAFSSON Christer1949FIN81.60232.5147.5220.0600.0

3LÜDECKE Günter1948GER82.30217.5142.5227.5587.5

4MENIS Jose1948FRA82.10200.0115.0227.5542.5

5DE GUEROULT Georges1946FRA81.80190.0120.0220.0530.0

6TEDER Kalev1948EST80.50180.0105.0220.0505.0

7REYBROUCK Daniel1942BEL80.80170.0137.5172.5480.0

-SCHÖTZ Rainer1948GER80.40205.0145.0230.0-0.0
90kgWed 24 Jun 2009

1SOCHANSKI Stefan1948POL89.90247.5150.0265.0662.5

2ELLENDER Mick1945GBR89.40200.0150.0250.0600.0

3REITZE Karl1944GER85.20170.0122.5200.0492.5
100kgWed 24 Jun 2009

1MATTILA Kari1945SWE91.10200.0140.0245.0585.0

2PIETSCH Hans-Jürgen1948GER91.20212.5167.5200.0580.0

3PRIMUS Vaclav1948CZE99.80192.5145.0240.0577.5

4WALKER Gavin1939GBR M498.60222.5120.0225.0567.5

5DULLING Jim1949GBR97.30170.0147.5232.5550.0

6WISSING Steen1945DEN93.20200.0130.0190.0520.0

7KÄHÄRI Tapio1946FIN92.40200.0120.0195.0515.0

8FELDMANN Klaus1935GER M497.80125.0125.0165.0415.0

-CHAZELLE Francois1938FRA M491.20140.090.0180.0-0.0

-LAURITS Mihkel1944EST96.80200.0135.0200.0-0.0
110kgWed 24 Jun 2009

1LEFEVRE Michel1949FRA108.20210.0181.0265.0656.0

2LEEUWENHAAG Hans1946NED105.50220.0165.0250.0635.0

3KRISTENSEN Truls1939NOR M4108.20242.5152.5221.0616.0

4PAVIOT Julien1940FRA102.60220.0135.0250.0605.0

5GROBAR Kvetoslav1949CZE107.80205.0142.5252.5600.0

6KENNERKNECHT Xaver1946GER107.40195.0105.0230.0530.0

7LEONARD Michel1945BEL100.80195.0120.0200.0515.0
125kgWed 24 Jun 2009

1RING Hans1945SWE121.10240.0170.0250.0660.0

2ATTELMANN Rudolf1936GER114.10177.5142.5160.0480.0
125+kgWed 24 Jun 2009

1SKOPAL Jiri1946CZE126.90215.0100.0200.0515.0

2BOSTRÖM Georg1947SWE128.0075.0102.5125.0302.5

-TRYGG Christer1949SWE147.50160.0-0.0-0.0-0.0
Best Lifter »

1GOMBAR Milan1948SVK448.9pts (512.5, 58.30)

2SOCHANSKI Stefan1948POL423.2pts (662.5, 89.90)

3FABRI János1945HUN421.2pts (625.0, 81.70)
Team Points »

1FRA
52pts (12+12+8+7+7+6)

2GER
50pts (9+9+9+8+8+7)

3SWE
33pts (12+12+9)
 
REFEREESsummary detail
cat
namebornteamnote
IPF1
ALOIEV Vasyl
UKRAll
IPF2
BEAUVERGER Jacques
FRAAll excepting Thu
IPF2
BELMAS Jean Paul
FRAAll excepting Wed
IPF1
BERNDORFF Per
DENAll expetc 82.5
IPF1
BOSTRÖM Georg
SWEJury all except M3 125+
IPF1
BUSSELOT Myriam
BELAll
IPF2
CRISCIONE Piergiorgio
ITAM2 110-125
IPF1
GNITKA Hans-Jürgen
GERAll
IPF1
HAMMANG Alain
LUXAll except Friday
IPF1
HOFIREK Jiri
CZEAll
IPF1
KARPISEK Ivan
CZEOnly for Jury in case of insufficient # of Cat. 1
IPF1
LAU Werner
LUXAll
IPF1
LEGGETT George
GBRAll on Wed. Thu. Fri. Sat
IPF2
LOCATELLI Laura
ITAExamination cat 1 on 24th of June
IPF1
MACROW Stan
GBRThursday. Friday. Saturday
IPF2
MATHIESON Alex
GBRAll
IPF2
MERTEN Robert
GERAll
IPF1
ROSSI Sandro
ITAJURY 26th of June
IPF1
SVEJDA Josef
CZEMA3 56 to 82.5 kg
IPF2
SZYMKOWIAK Roman
POLWed MA2 56.0 kg to 75.0 kg
IPF2
TEJROVSKY Vladimir
CZEAll
IPF2
THIMM Anita
GEROnly men
IPF1
VAN DER MEULEN Joke
NEDWednesday till Saturday
IPF1
VERDONCK Jean-Claude
BELAll
IPF1
WALKER Gavin
GBRThursday. Friday. Saturday

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA