Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 16.mistrovství České republiky mužů a žen v silovém trojboji,12.4.2008 Nymburk:

***Muži***
 - 60 kg
1. Pianka Daniel/77 59,4 SK Olymp Fit Nový Bor 155,0 125,0 202,5 482,5 415,33 I.VT
2. Pianka Jan/77 57,4 SK Olymp Fit Nový Bor 145,0 105,0 190,0 440,0 391,11 II.VT
 - 67,5 kg
1. Ruso Karel/65 67,3 Sokol Nymburk 250,0 105,0 242,5 597,5 461,80 MVT
2. Teplý Pavel/87 66,7 TJ Svitavy 175,0 110,0 190,0 475,0 369,78 II.VT
 - 75 kg
1. Sedláček Jakub/88 74,2 TJ Spartak Rokytnice *267,5 *185,0 247,5 *700,0 502,53 MVT
2. Rösler Marcel/76 74,9 TJ Slovan Frýdlant 220,0 172,5 242,5 635,0 452,88 I.VT
3. Polák Ondřej/89 74,4 TJ Autobrzdy Jablonec n.N. 190,0 135,0 225,0 550,0 394,13 II.VT
 - 82,5 kg
1. Krošlák Petr/67 82,5 SKP Union PSJ Praha 265,0 160,0 *290,0 715,0 478,97 MVT
2. Švarcbach Dušan/75 80,1 KST TOTZI Klášterec n.O 250,0 145,0 275,0 670,0 457,07 I.VT
3. Mráz Ladislav/83 79,0 TJ Baník Dobřany 240,0 160,0 220,0 620,0 426,68 I.VT
4. Otava Tomáš/76 81,2 TJ Svitavy 217,5 132,5 262,5 612,5 414,29 I.VT
5. Jasovský Dušan/72 79,7 SKP Sport Děčín 200,0 160,0 235,0 595,0 407,15 II.VT
Vizent Libor/84 81,6 TJ Sokol Pohořelice 0,0 0,0 0,0 0,0 Disq. bez výk.
 - 90 kg
1. Přibyl Ondřej/79 90,0 TJ Autobrzdy Jablonec n.N. 280,0 192,5 280,0 752,5 480,39 MVT
2. Blažek Bohumil/76 88,7 SK Power.Fit Ml. Boleslav 267,5 187,5 252,5 707,5 455,06 I.VT
3. Šťastný Martin/73 89,5 Sporting APIS Praha 240,0 187,5 270,0 697,5 446,53 I.VT
4. Greguš Milan/68 90,0 TJ Lokomotiva Krnov 255,0 185,0 247,5 687,5 438,90 I.VT
5. Hažva Martin/77 87,6 KST Holohlavy 257,5 152,5 267,5 677,5 438,68 I.VT
6. Čandrla Stanislav/79 86,9 GITA Podivín 255,0 160,0 260,0 675,0 438,95 I.VT
7. Kučera Zdeněk/73 89,0 TJ Sokol Pohořelice 270,0 175,0 230,0 675,0 433,41 I.VT
8. Krákora Petr/73 89,3 TJ Banik Dobřany 240,0 152,5 252,5 645,0 413,44 I.VT
9. Patočka Václav/77 86,4 Sokol Rosice 245,0 150,0 230,0 625,0 407,68 II.VT
10. Kopal Radim/74 86,3 KST Factory Gym Litvínov 212,5 162,5 212,5 587,5 383,52 II.VT
 - 100 kg
1. Theuser Petr/61 100,0 TJ Sokol Ústi n.L. 360,0 *237,5 315,0 *912,5 555,34 MVT
2. Mikulanda Jaroslav/84 96,4 Sokol Vršovice 310,0 210,0 312,5 832,5 514,48 MVT
3. Jaremczuk Václav/63 93,6 TJ Sokol Teškovice 282,5 187,5 285,0 755,0 472,85 MVT
4. Balvín Stanislav/86 98,4 Physic Fitnes Děčín 270,0 180,0 285,0 735,0 450,26 I.VT
5. Sršeň Jaromír/74 95,4 Sokol Nymburk 265,0 190,0 265,0 720,0 447,04 I.VT
6. Navrátil Jan/74 99,3 TJ Lanškroun 260,0 180,0 250,0 690,0 421,10 I.VT
7. Schmid Petr/84 97,9 Sokol Vršovice 247,5 182,5 255,0 685,0 420,52 I.VT
8. Olejko Jiří/77 97,2 TJ Lokomotiva Krnov 250,0 177,5 245,0 672,5 414,12 II.VT
9. Stříska František/71 99,1 Sokol Nymburk 265,0 165,0 230,0 660,0 403,12 II.VT
10. Pavlovec Antonín/81 98,8 Colbert club SSK Vitkovice 235,0 160,0 235,0 630,0 385,30 II.VT
 - 110 kg
1. Krejča Zbyněk/74 109,0 Sokol Nymburk 305,0 *267,5 295,0 867,5 511,99 MVT
2. Gryga Jiří/68 107,1 TJ Olympia Zlín 305,0 200,0 320,0 *825,0 489,63 MVT
3. Pinc Jan/74 109,9 Sokol Nymburk 315,0 230,0 270,0 815,0 479,79 MVT
4. Janák František/75 109,0 FC Bílina 275,0 230,0 260,0 765,0 451,50 I.VT
5. Hejda Miroslav/78 102,0 TJ SK Morava Kroměříž 270,0 170,0 305,0 745,0 449,90 I.VT
6. Urban Martin/68 110,0 Sokol Nymburk 275,0 170,0 297,5 742,5 436,96 I.VT
7. Břinčil Tomáš/77 108,0 Sokol Nymburk 245,0 185,0 267,5 697,5 412,85 I.VT
8. Zvada Štefan/53 102,0 Sokol na Mělníce 250,0 160,0 260,0 670,0 404,61 II.VT
9. Coufal David/80 110,0 Oddil ST Zbýšov 245,0 185,0 240,0 670,0 394,29 II.VT
10. Šefl Pavel/73 109,8 TJ Sokol Kamenný Újezd 230,0 185,0 230,0 645,0 379,77 II.VT
11. Bachan Daniel/71 104,5 Sokol Vršovice 215,0 180,0 225,0 620,0 371,13 II.VT
 - 125 kg
1. Krejčí Petr/79 115,3 TJ Zekon Bystřice p.H. 305,0 230,0 320,0 855,0 496,32 MVT
2. Barák Rudolf/78 118,0 SK Power Fit.M.Boleslav 340,0 190,0 320,0 850,0 490,62 MVT
3. Jirout Jaroslav/80 118,9 TJ Slovan Frýdlant 300,0 210,0 265,0 775,0 446,55 I.VT
4. Slanička Petr/69 117,4 Sokol Nymburk 280,0 222,5 245,0 747,5 432,05 I.VT
5. Šumbera Martin/80 110,9 Sokol Rosice 275,0 200,0 255,0 730,0 428,51 I.VT
6. Smolka Jan/74 117,2 TJ SK Morava Kroměříž 250,0 150,0 260,0 660,0 381,61 II.VT
 125+ kg
1. Špingl Milan/80 130,7 Sokol Nymburk 365,0 240,0 300,0 905,0 511,41 MVT
2. Mrázek Milan/58 135,8 TJ Sokol Lanžhot 252,5 190,0 247,5 690,0 387,36 II.VT

* rekord ČR

Soutěže se zúčastnilo 52 závodníků

Nejlepší závodníci:
1. Theuser Petr/61 TJ Sokol Ústi n.L. 360,0 237,5 315,0 912,5 555,34
2. Mikulanda Jaroslav/84 Sokol Vršovice 310,0 210,0 312,5 832,5 514,48
3. Krejča Zbyněk/74 Sokol Nymburk 305,0 267,5 295,0 867,5 511,99

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA