Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Mistrovství České republiky mužů a žen v silovém trojboji 11.4.2009 Nymburk.

poř. příjmení,jméno,nar. t.h. TJ,oddíl.klub Dřep Benč Tah Trojboj W.body V.T. K.
***Ženy***
- 52 kg
1. Hyblerová Kateřina/91 51,0 Sokol Nymburk 60,0 40,0 87,5 187,5 237,26 bez VT D
- 60 kg
1. Hrabalová Jana/84 60,0 SK Fitklub Ludvik Praha 155,0 90,0 162,5 407,5 454,32 MVT
2. Ličková Petra/80 59,0 SKP Sport Děčín 130,0 80,0 140,0 350,0 395,32 I.VT
- 67,5 kg
1. Szmigielová  Jana/85 67,3 Sokol Domažlice 125,0 85,0 145,0 355,0 363,09 II.VT
- 75 kg
1. Krčmářová Alena/75 68,4 TJ AŠ Mladá Boleslav 120,0 65,0 125,0 310,0 313,41 III.VT
90+ kg
1. Faltová Markéta/81 102,5 Sporting APIS Praha 125,0 75,0 125,0 325,0 268,71 III.VT
***Muži***
 - 60 kg
1. Tvrdoň Bronislav/71 59,0 TJ Sokol Pohořelice 170,0 110,0 165,0 445,0 385,45 II.VT  
 - 67,5 kg
1. Ruso Karel/65 67,2 Sokol Nymburk 255,0 112,5 225,0 592,5 458,47 MVT M1
 - 75 kg
1. Jiroušek Karel/79 74,5 SKP Union PSJ Praha 285,0 147,5 280,0 712,5 510,07 MVT  
2. Sedláček Jakub/88 74,3 TJ Spartak Rokytnice 272,5 195,0 240,0 707,5 507,48 MVT J
3. Lacko Tomáš/82 73,8 TJ Svitavy 235,0 162,5 235,0 632,5 455,84 I.VT  
4. Rösler Marcel/76 74,7 TJ Slovan Frýdlant v Č. 210,0 170,0 230,0 610,0 435,90 I.VT  
5. Hoza Štěpán/74 73,5 TJ Sokol Těškovice 225,0 152,5 230,0 607,5 439,10 I.VT  
6. Brázda Ivo/71 74,8 Sokol Rosice 215,0 115,0 230,0 560,0 399,78 II.VT  
Tuháček Zdeněk/86 73,5 TJ Kaučuk Kralupy 200,0 0,0 0,0 0,0 Disq. bez výk. J
 - 82,5 kg
1. Krošlák Petr/67 80,5 SKP Union PSJ Praha 270,0 157,5 275,0 702,5 477,70 MVT M1
2. Pláteník Pavel/74 81,0 Sokol Vranovice 262,5 147,5 245,0 655,0 443,69 I.VT  
3. Kopal Radim/74 82,4 SKST Litvínov 212,5 165,0 210,0 587,5 393,86 II.VT  
 - 90 kg
1. Hornik Jiri/78 89,7 PWL Horník Vejprnice 280,0 225,0 300,0 805,0 514,79 MVT  
2. Žák Marek/81 88,7 TJ Olympia Zlín 290,0 190,0 255,0 735,0 472,75 MVT  
3. Greguš Milan/68 89,7 TJ Lokomotiva Krnov 280,0 192,5 245,0 717,5 458,84 MVT M1
4. Válek Karel/80 88,9 SK MP Děčín 275,0 190,0 250,0 715,0 459,31 MVT  
5. Kučera Zdeněk/73 88,8 TJ Sokol Pohořelice 270,0 185,0 240,0 695,0 446,74 I.VT  
6. Hažva Martin/77 88,7 KST Holohlavy 262,5 152,5 250,0 665,0 427,72 I.VT  
7. Krákora Petr/73 89,2 TJ Banik Dobřany 230,0 140,0 250,0 620,0 397,60 II.VT  
8. Tůma Roman/71 85,8 Sporting APIS Praha 235,0 132,5 245,0 612,5 401,12 II.VT  
9. Schoř Jiří/86 89,6 TJ Sokol Pohořelice 215,0 165,0 230,0 610,0 390,27 II.VT J
Patočka Václav/77 88,2 Sokol Rosice 0,0 160,0 240,0 0,0 Disq. bez výk.  
Šťastný Martin/73 89,5 Sporting APIS Praha 0,0 190,0 0,0 0,0 Disq. bez výk.  
 - 100 kg
1. Theuser Petr/61 99,8 TJ Sokol Ústi n.L. 370,5 240,0 310,0 920,5 560,67 MVT M1
2. Sršeň Jaromír/74 95,6 TJ Sokol Nymburk 285,0 205,0 280,0 770,0 477,63 MVT  
3. Jaremczuk Václav/63 95,8 TJ Sokol Teškovice 290,0 180,0 290,0 760,0 470,97 MVT M1
4. Brabec Martin/75 98,4 Sporting APIS Praha 265,0 170,0 277,5 712,5 436,47 I.VT  
5. Eischmann Jiří/84 96,4 TJ Olympia Zlín 280,0 140,0 290,0 710,0 438,78 I.VT  
6. Stříska František/71 98,0 TJ Sokol Nymburk 265,0 155,0 245,0 665,0 408,04 II.VT  
7. Blažek Bohumil/76 95,9 SK Power. Fit M. Boleslav 285,0 197,5 117,5 600,0 371,64 II.VT  
Mikulanda Jaroslav/84 94,1 Sokol Vršovice 260,0 0,0 0,0 0,0 Disq. bez výk.  
 - 110 kg
1. Krejča Zbyněk/74 109,6 TJ Sokol Nymburk 300,0 260,0 292,5 852,5 502,29 MVT  
2. Balvín Stanislav/86 105,0 TJ Slovan Frýdlant v Č. 310,0 210,0 310,0 830,0 496,00 MVT J
3. Gryga Jiří/68 108,1 TJ Olympia Zlín 310,0 190,0 300,0 800,0 473,36 MVT M1
4. Břinčil Tomáš/77 109,2 TJ Sokol Nymburk 275,0 200,0 275,0 750,0 442,35 I.VT  
5. Svoboda Roman/73 104,5 TJ Spartak Pelhřimov 250,0 197,5 272,5 720,0 430,99 I.VT  
6. Zvrtek Marian/76 101,6 TJ Sokol Vršovice 240,0 175,0 230,0 645,0 390,09 II.VT  
7. Smolka Jan/74 107,8 TJ Olympia Zlín 230,0 160,0 250,0 640,0 379,07 II.VT  
8. Aulický Antonín/92 110,0 TJ Slovan Frýdlant v Č. 220,0 150,0 255,0 625,0 367,81 II.VT D
Pinc Jan/74 109,8 Sokol Nymburk 0,0 220,0 270,0 0,0 Disq. bez výk.  
Janák František/75 109,9 FC Bílina 285,0 0,0 0,0 0,0 Disq. bez výk.  
 - 125 kg
1. Šárik Tomáš/75 113,2 KST Jihlava 350,0 245,0 330,0 925,0 539,83 MVT  
2. Drahota Josef/76 115,1 TJ Sokol Nymburk 310,0 245,0 295,0 850,0 493,76 MVT  
3. Urban Martin/68 117,2 TJ Sokol Nymburk 307,5 187,5 320,0 815,0 471,23 MVT M1
4. Hejda Miroslav/78 111,1 TJ Olympia Zlín 310,0 200,0 302,5 812,5 476,69 MVT  
5. Jirout Jaroslav/80 116,8 TJ Slovan Frýdlant v Č. 310,0 212,5 277,5 800,0 462,96 MVT  
6. Šumbera Martin/80 117,7 Sokol Rosice 290,0 230,0 260,0 780,0 450,52 I.VT  
7. Hamaj Josef/81 121,3 SK Olymp Nový Bor 270,0 230,0 280,0 780,0 447,33 I.VT  
8. Kvarda Rostislav/86 114,2 Sokol Domažlice 300,0 210,0 250,0 760,0 442,39 I.VT J
9. Barak Rudolf/78 117,2 SK Power Fit.M.Boleslav 280,0 185,0 280,0 745,0 430,75 I.VT  
 125+ kg
1. Špingl Milan/80 143,0 Sokol Nymburk A 405,0 270,0 325,0 1000,0 557,10 MVT  
2. Mrázek Milan/58 135,0 TJ Sokol Lanžhot 255,0 202,5 247,5 705,0 396,21 II.VT M2

soutěže se zúčastnilo 6 žen a 61 mužů

Nejlepší závodnice
1. Hrabalová Jana/84 SK Fitklub Ludvik Praha 407,5 454,32
2. Ličková Petra/80 SKP Sport Děčín 350,0 395,32
3. Szmigielová  Jana/85 Sokol Domažlice 355,0 363,09
Hodnocení oddílů - ženy
1. SK Fitklub Ludvik Praha 12= 12
2. Sokol Domažlice 12= 12
3. Sporting APIS Praha 12= 12
4. TJ AŠ Mladá Boleslav 12= 12
5. Sokol Nymburk 12= 12
6. SKP Sport Děčín 9= 9
Nejlepší závodníci
1. Theuser Petr/61 TJ Sokol Usti n.L. 920,5 560,67
2. Špingl Milan/80 Sokol Nymburk 1000,0 557,10
3. Šárik Tomáš/75 KST Jihlava 925,0 539,83
Hodnocení oddílů - muži
1. Sokol Nymburk 62= 12+12+12+9+9+8+0
2. TJ Olympia Zlin 34= 9+8+7+6+4
3. TJ Slovan Frydlant 25= 9+7+6+3
4. SKP Union PSJ Praha 24= 12+12
5. TJ Sokol Pohorelice 20= 12+6+2
6. TJ Sokol Teskovice 14= 8+6
7. TJ Sokol Usti n.L. 12= 12
8. KST Jihlava 12= 12
9. PWL Hornik Vejprnice 12= 12
10. Sporting APIS Praha 10= 7+3+0
11. Sokol Rosice 10= 5+5+0
12. TJ Spartak Rokytnice 9= 9
13. Sokol Vranovice 9= 9
14. Sokol Lanžhot 9= 9
15. TJ Lokomotiva Krnov 8= 8
16. TJ Svitavy 8= 8
17. SKST Litvinov 8= 8
18. SK MP Decin 7= 7
19. TJ Spartak Pelhrimov 6= 6
20. SK Power Fit.M.Boleslav 6= 4+2
21. KST Holohlavy 5= 5
22. Sokol Vrsovice 5= 5+0
23. SK Olymp Fit Novy Bor 4= 4
24. TJ Banik Dobřany 4= 4
25. Sokol Domazlice 3= 3
_. TJ Kaučuk Kralupy 0= 0
_. FC Bílina 0= 0
© ČSST 2005


 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA