Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace na Mistrovství České republiky 2010 Nymburk 3.4.2010



Poř. Jméno a rok narození TJ, oddíl, klub Trojboj V.T.
***Ženy***


Soutěžní kategorie - do 60,0 kg


1.  Ličková Petra/80 SKP Sport Děčín 355,0 I.VT
2. Kovrzková Markéta/93 SK Power Fit. M.Boleslav 265,0 III.VT
Soutěžní kategorie - do 67,5 kg


1. Hrabalová Jana/84 SK Fit.klub Ludvik Praha 430,0 MVT
2. Kladivová Pavlína/84 XXTreme Praha 428,5 MVT
3.  Koppová Michaela/83 TJ Sokol Nymburk 262,5 III.VT
Soutěžní kategorie - do 75 kg


1. Szmigielová Jana/85 TJ Sokol Domažlice 370,0 II.VT
2. Türbová Kateřina/72 TJ Sokol Bořislav 305,0 III.VT
***Muži***


Soutěžní kategorie - do 60 kg


1.  Pianka Daniel/77 OST Varnsdorf  495,0 I.VT
2.  Tvrdoň Bronislav, 71 TJ Sokol Pohořelice  457,5 II.VT
3.  Pianka Jan/77 OST Varnsdorf  455,0 II.VT
Soutěžní kategorie - do 67,5 kg


1.  Ruso Karel/65 TJ Sokol Nymburk 604,0 MVT
Soutěžní kategorie - do 75 kg


1.  Sedláček Jakub/88 TJ Spartak Rokytnice 707,5 MVT
2.  Lacko Tomáš, 82 TJ Svitavy  672,5 MVT
3.  Marcel Rössler/76 Vitalmax Dětřichov 640,0 MVT
4.  Sicha Michal, 80 SKST Lednice  575,0 I.VT
5.  Zámečník Petr, 66 TJ Olympia Zlín  575,0 I.VT
6.  Hoza Štěpán, 74 TJ Sokol Těškovice  540,0 II.VT
7.  Voznička Petr, 82 TJ Svitavy  510,0 II.VT
Soutěžní kategorie - do 82,5 kg


1.  Jiroušek Karel/79 SKP Union PSJ Praha 755,0 MVT
2.  Krošlák Petr/67 SKP Union PSJ Praha 735,0 MVT
3.  Medek Vladimír/64 SK Power Fit. M.Boleslav 700,0 MVT
4.  Švarcbach Dušan/75 KST TOTZI Klášterec n.O 700,0 MVT
5.  Pláteník Pavel, 74 Sokol Vranovice  657,5 I.VT
6.  Čuban Zdeněk/84 TJ AŠ. M.Boleslav 637,5 I.VT
7.  Novák Libor, 66 TJ Svitavy  622,5 I.VT
8.  Hejtmánek Marek, 73 TJ Svitavy  620,0 I.VT
Soutěžní kategorie - do 90 kg


1.  Hornik Jiri/78 PWL Horník Vejprnice 840,0 MVT
2.  Žák Marek/81 TJ Olympia Zlín   745,0 MVT
3.  Válek Karel/80 SK MP Sport Děčín 727,5 MVT
4. Greguš Milan/68 TJ Lokomotiva Krnov 717,5 MVT
5.  Blažek Bohumil/76 SK Power Fit. M.Boleslav  715,0 MVT
6.  Kučera Zdeněk, 73 TJ Sokol Pohořelice  715,0 MVT
7.  Hažva Martin/77 KST Holohlavy 707,5 I.VT
8.  Tůma Roman/71 Sporting Apis Praha 645,0 I.VT
9.  Kopal Radim/74 SKST Litvínov 615,0 I.VT
10.  Krákora Petr/73 TJ Baník Dobřany 600,0 II.VT
Soutěžní kategorie - do 100 kg


1.  Sršeň Jaromír/74 TJ Sokol Nymburk 790,0 MVT
2.  Mikulanda Jaroslav/84 TJ Sokol Praha-Vršovice 780,0 MVT
3.  Theuser Lukáš/81 TJ Sokol Ústí nad L. 775,0 MVT
4.  Jaremczuk Václav/63 TJ Sokol Těškovice 770,0 MVT
5.  Brabec Martin/75 Sporting Apis Praha 770,0 MVT
6.  Zimula Jiří, 83 SK Kuřím  725,0 I.VT
7.  Pavlovec Antonín, 81 Colbert Club SSK Vítkovice  700,0 I.VT
8.  Mráz Ladislav/79 TJ Baník Dobřany 680,0 I.VT
9.  Michálek Jiří/73 TJ Autobrzdy Jablonec n.N. 665,0 II.VT
10.  Stříska František/71 TJ Sokolov Nymburk 662,5 II.VT
11.  Vlach Petr, 81 TJ Lokomotiva Krnov  655,0 II.VT
12.  Videman David/78 SKST Litvínov 607,5 II.VT
Soutěžní kategorie - do 110 kg


1.  Balvín Stanislav/86 TJ Slovan Frýdlant v Č. 862,5 MVT
2.  Lupač David/91 TJ Sokol Jemnice 855,0 MVT
3.  Gryga Jiří/68 TJ Olympia Zlín  845,0 MVT
4.  Janák František/75 FC Bílina 775,0 MVT
5.  Sluštík David/78 KST Holohlavy 765,0 I.VT
6.  Svoboda Roman, 73 TJ Spartak Pelhřimov  730,0 I.VT
7.  Schmidt Jan, 76 TJ Olympia Zlín  710,0 I.VT
8.  Pop Vladimír, 75 SK Kuřim  705,0 I.VT
9.  Fučík Pavel, 78 TJ Sokol Pohořelice  705,0 I.VT
10.  Schmidt Petr/84 TJ Sokol Praha-Vršovice 680,0 II.VT
11. Bolf Petr, 87 SK Kuřím  675,0 II.VT
12.  Kukula Marek, 74 TJ Sokol Pohořelice  655,0 II.VT
Soutěžní kategorie - do 125 kg


1.  Šárik Tomáš/75 KST Jihlava 960,0 MVT
2.  Krejča Zbyněk/74 TJ Sokol Nymburk 890,0 MVT
3.  Demčák Pavel/77 TJ Sokol Nymburk 830,0 MVT
4.  Hejda Miroslav/78 TJ Olympia Zlín  825,0 MVT
5.  Kanát Zoltán/68 TJ Spartak Chodov 820,0 MVT
6.  Pinc Jan/73 TJ Sokol Nymburk  815,0 MVT
7.  Urban Martin/68 TJ Sokol Nymburk 815,0 MVT
8.  Hlavsa Ruda/74 TJ Spartak Rokytnice 810,0 MVT
9.  Jirout Jaroslav/80 Vitalmax Dětřichov 807,5 MVT
10.  Kvarda Rostislav/86 TJ Baník Dobřany 800,0 MVT
11.  Šumbera Martin, 80 Sokol Rosice  800,0 MVT
12.  Coufal David, 80 OST Zbýšov  700,0 II.VT
Soutěžní kategorie - nad 125 kg


1.  Špingl Milan/80 TJ Sokol Nymburk  1042,5 MVT
2.  Šalata Jan/76 SKST Litvínov 860,0 MVT
3.  Čurda Pavel/76 TJ Sokol Bořislav 840,0 MVT
4.  Kaňák Pavel, 85 TJ Olympia Zlín  710,0 II.VT
5.  Mrázek Milan, 58 TJ Sokol Lanžhot  680,0 II.VT
Nominováno celkem 70 mužů a 6 žen.
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA