Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 17. Mistrovství České republiky v silovém trojboji  -  junioři a dorost.


Třebíč 25.4.2009

poř. příjmení,jméno,nar. t.h. TJ,oddíl.klub Dřep Benč Tah Trojboj W.body V.T. K.
***Dorostenky***
do 52 kg
1.  Hyblerová Kateřina, 91  50,5 TJ Sokol Nymburk  55,0  40,0  90,0  185,0 235,88 III.VT D
***Dorostenci***
do 67,5 kg
1.  Tomčák Lukáš, 91  67,5 TJ Lokomotiva Krnov  150,0  97,5  187,5  435,0 335,39 II.VT D
2.  Hoza René, 93  67,3 TJ Sokol Těškovice  175,0  97,5  160,0  432,5 334,28 II.VT D
3.  Coufal Michal, 92  63,6 TJ Sokol Vranovice  135,0  87,5  150,0  372,5 301,73 III.VT D
do 75 kg
1.  Schinkmann Bruno, 91  74,7 SK Power Fit. Ml. Boleslav  185,0  102,5  205,0  492,5 351,94 II.VT D
2.  Buchtík Petr, 91  74,7 TJ Lokomotiva Krnov  155,0  105,0  175,0  435,0 310,85 III.VT D
do 100 kg
1.  Lupač David, 91  99,7 Sokol Jemnice *275,0 *180,0 *270,0 *725,0 441,74 MVT D
2.  Navara Patrik, 91  93,5 TJ Sokol Bořislav  200,0  150,0  220,0  570,0 357,16 II.VT D
3.  Bartošík Pavel, 92  99,4 Gita Podivín  175,0  112,5  242,5  530,0 323,35 II.VT D
4.  Novák Marek, 91  90,7 Sokol Nymburk  180,0  137,5  195,0  512,5 325,90 II.VT D
_. Kozel Patrik, 91  99,1 TJ Sokol Kramolná  200,0  0,0  0,0  0,0 Disq.
D
do 125 kg
1.  Aulický Antonín, 92  111,9 TJ Slovan Frýdlant  230,0  150,0  270,0  650,0 380,58 I.VT D
***Junioři***
do 60 kg
1.  Skořepa Tomáš, 89  60,0 Sokol Nymburk  160,0  90,0  162,5  412,5 351,82 II.VT J
do 67,5 kg
1.  Oleniuk Jurij, 88  66,4 TJ Slovan Frýdlant  200,0  127,5  185,0  512,5 400,42 I.VT J
2.  Krejčí Lukáš, 90  63,7 TJ Třebíč  160,0  120,0  180,0  460,0 372,09 II.VT J
3.  Novák Libor, 90  64,6 TJ Sokol Svitavy  137,5  90,0  165,0  392,5 313,73 III.VT J
do 75 kg
1.  Sedláček Jakub, 88  75,0 TJ Spartak Rokytnice  260,0  190,0  240,0  690,0 491,69 MVT J
do 82,5 kg
1.  Polák Ondřej, 89  81,1 TJ Autobrzdy Jablonec  225,0  150,0  240,0  615,0 416,29 I.VT J
2.  Tuháček Zdeněk, 89  75,1 TJ Kaučuk Kralupy  195,0  150,0  225,0  570,0 405,78 II.VT J
3.  Strouhal Jan, 89  81,5 TJ Sokol Pohořelice  220,0  115,0  220,0  555,0 374,57 II.VT J
do 100 kg
1.  Sala Marek, 89  95,9 TJ Viktoria Bohumín  275,0  170,0  255,0  700,0 433,58 I.VT J
2.  Kozák Martin, 90  92,3 Sokol Nymburk  235,0  150,0  250,0  635,0 400,37 I.VT J
3.  Hesoun Jakub, 87  98,2 Sporting APIS Praha  245,0  152,5  230,0  627,5 384,72 II.VT J
4.  Schoř Jiří, 86  91,6 TJ Sokol Pohořelice  220,0  165,0  240,0  625,0 395,50 II.VT J
do 110 kg
1.  Fiala Jan, 87  100,4 TJ Lokomotiva Krnov  255,0  145,0  215,0  615,0 373,67 II.VT J
2.  Houžvička Ondřej, 90  100,2 Sokol Nymburk  225,0  142,5  232,5  600,0 364,86 II.VT J
3.  Pavlíček Miroslav, 87  101,0 TJ Sokol Vršovice  215,0  122,5  232,5  570,0 345,53 III.VT J
do 125 kg
1.  Kvarda Rostislav, 86  113,2 Sokol Domažlice  305,0  210,0  255,0  770,0 449,37 MVT J
nad 125 kg
1.  Doležal Zdeněk, 86  129,1 Rotas Rotava  220,0  150,0  265,0  635,0 359,60 II.VT J

Soutěže se zúčastnilo 11 dorostenců, 1 dorostenka a 17 juniorů.

Nejlepší dorostenci
1.  Lupač David, 91  99,7 Sokol Jemnice *275,0 *180,0 *270,0 *725,0 441,74
2.  Navara Patrik, 91  93,5 TJ Sokol Bořislav  200,0  150,0  220,0  570,0 357,16
3.  Schinkmann Bruno, 91  74,7 SK Power Fit. Ml. Boleslav  185,0  102,5  205,0  492,5 351,94
Hodnocení oddílů - dorost
1. TJ Lokomotiva Krnov 21= 12,9
2. Sokol Jemnice 12= 12
3. SK Power Fit. Ml. Boleslav 12= 12
4. TJ Slovan Frýdlant 12= 12
5. TJ Sokol Bořislav 9= 9
6. TJ Sokol Těškovice 9= 9
7. Gita Podivín 8= 8
8. TJ Sokol Vranovice 8= 8
9. Sokol Nymburk 7= 7
_. TJ Sokol Kramolná 0= 0
Nejlepší junioři
1.  Sedláček Jakub, 88  75,0 TJ Spartak Rokytnice  260,0  190,0  240,0  690,0 491,69
2.  Kvarda Rostislav, 86  113,2 Sokol Domažlice  305,0  210,0  255,0  770,0 449,37
3.  Sala Marek, 89  95,9 TJ Viktoria Bohumín  275,0  170,0  255,0  700,0 433,58
Hodnocení oddílů - junioři
1. Sokol Nymburk 30= 12,9,9
2. TJ Sokol Pohořelice 15= 8,7
3. TJ Spartak Rokytnice 12= 12
4. Sokol Domažlice 12= 12
5. TJ Viktoria Bohumín 12= 12
6. TJ Autobrzdy Jablonec 12= 12
7. TJ Slovan Frýdlant 12= 12
8. TJ Lokomotiva Krnov 12= 12
9. Rotas Rotava 12= 12
10. TJ Kaučuk Kralupy 9= 9
11. TJ Třebíč 9= 9
12. Sporting APIS Praha 8= 8
13. TJ Sokol Vršovice 8= 8
14. TJ Sokol Svitavy 8= 8

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA